Ostatnio przeglądane

Producenci

FUN LOVIN` CRIMINALS - Come Find Yourself 180g LP Powiększ

FUN LOVIN` CRIMINALS - Come Find Yourself 180g LP

O-MOV01

24 godziny

99,99 zł

Debiut z 1996 roku, na którym znalazły się takie takie hity jak " Fun Lovin`Criminal" czy "King Of New York". Bez wątpienia największym przebojem na płycie okazał się utwór "Scooby Snacks", do którego nakręcono niesamowity teledysk inspirowany ociekającymi przemocą filmami Tarantino.

Szczegóły

Więcej

Zrealizowany w 1996 roku debiut nowojorskiej, alternatywnej kapeli Fun Lovin` Criminals. Styl zespołu cechuje przede wszystkim eklektyzm, łączący takie gatunki jak Hip Hop, Rock, Funk, Blues czy Jazz. Teksty opowiadają o życiu w Nowym Jorku oraz generalnie o życiu w wielkim mieście i dotykają takich tematów jak przestępczość zorganizowana, rekreacyjne zażywanie narkotyków, przemoc, bieda i polityka.

Zespół osiągnął bardzo dużą międzynarodową popularność, szczególnie w krajach Europy północno - zachodniej. Na debiutanckiej płycie "Come Find Yourself" z 1996 roku znalazły się takie takie hity jak " Fun Lovin`Criminal" czy "King Of New York". Bez wątpienia największym przebojem na płycie okazał się utwór "Scooby Snacks", zawierający sample z filmów Quentina Tarantino i gitarowe sample z Tones On Tail "Movement Of Fear".

Side A

1. The Fun Lovin' Criminal
2. Passive/Aggressive
3. The Grave & The Constant
4. Scooby Snacks
5. Smoke 'Em
6. Bombin' The L
7. I Can't Get With That

Side B

1. King Of New York
2. We Have All The Time In The World
3. Bear Hug
4. Come Find Yourself
5. Crime & Punishment
6. Methadonia

Wydawca: Music On Vinyl

Format: 1 x LP, 180 gram

Okładka: 3mm

Data wznowienia: 01-09-2014 (oryginalnie 1996)

Numer katalogowy: MOVLP1193

30 inne produkty w tej kategorii: