Ostatnio przeglądane

Producenci

VELVET REVOLVER - Contraband 180g LP Powiększ

VELVET REVOLVER - Contraband 180g LP

MOVLP1086

24 godziny

109,99 zł

Contraband to debiutancki album amerykańskiej grupy Velvet Revolver, który rzucił na kolana fanów i krytyków muzyki rockowej. Ta piękna reedycja Music On Vinyl pojawiła się na rynku w 2014 roku z okazji 10. rocznicy premiery tego dawno już wyprzedanego albumu.

Szczegóły

Więcej

Contraband to obsypany pochlebstwami i nagrodami debiutancki album hard rockowej grupy Velvet Revolver z 2004 roku. Ta supergrupa składała się z byłych członków Guns N` Roses - Slash, Duff McKagan i Matt Sorum - których zasilili gitarzysta Dave Kushner oraz były wokalista punkowego Wasted Youth i grungeowego Stone Temple Pilots Scott Weiland.

Płyta Contraband zadebiutowała na pierwszym miejscu listy American Billboard 200 i pokryła się podwójną platyną. Sukces komercyjny płyta zawdzięcza m.in. singlom "Slither" i "Fall to Pieces", które osiągnęły pierwsze pozycje na liście Mainstream Rock Chart. Trzeci singiel, "Dirty Little Thing" doszedł do miejsca ósmego. Zespół otrzymał nagrodę Grammy i ruszył w trasę koncertową, która trwała aż 19 miesięcy, odwiedzając całe Stany Zjednoczone, Europę, Australię, Nową Zelandię i Japonię.

Side A

1. Sucker Train Blues
2. Do It For The Kids
3. Big Machine

Side B

1. Illegal i Song
2 Spectacle
3. Fall To Pieces

Side C

1. Headspace
2. Superhuman
3. Set Me Free

Side D

1. You Got No Right
2. Slither
3 Dirty Little Thing
4. Loving The AlienWydawca: Music On Vinyl

Format: 2 x LP, 180 gram

Okładka: Gatefold

Data wydania: 12-05-2014 (oryginalnie 2004)

Numer katalogowy: MOVLP1086

Gatefold

Drukowane koperty

30 inne produkty w tej kategorii: