Ostatnio przeglądane

Producenci

Marshall Woburn II Bluetooth

48 godzin

1 899,99 zł

POTĘŻNY PERFORMER

Największy głośnik z linii Marshall, Woburn II cechuje się intensywnym dźwiękiem, gdzie wysokie tony są niezwykle czyste, średnie tony są jak żywe, a niskie basy osiągane z łatwością.

Klasyczny design

Czyste brzmienie nawet na wysokich poziomach

Bezprzewodowy - Bluetooth 5.0

Kolor: czarny (black)

Szczegóły

Więcej

Marshall Woburn II Bluetooth to precyzyjnie przygotowana maszyna, zaprojektowana do osiągnięcia idealnego, markowego dźwięku Marshall. Woburn II dostarczy wam taki sound, że poczujecie się jak na koncercie.

Ten największy głośnik Marshalla, cechuje się intensywnym dźwiękiem, gdzie wysokie tony są niezwykle czyste, średnie tony są jak żywe, a niskie basy osiągane z łatwością. Dwa jednocalowe głośniki wysokotonowe i podwójny 5.25 calowy subwoofer są indywidualnie zasilanie przez wzmacniacze klasy D co daje nam aż 110 watt mocy! Bluetooth 5.0 z Qualcomm® aptX™ pozwoli ci na bezprzewodowe odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki w cudownej jakości stereo.

Larger than Life Sound

Woburn II cechuje się intensywnym dźwiękiem, gdzie wysokie tony są niezwykle czyste, średnie tony są jak żywe, a niskie basy osiągane z łatwością. Drewniana obudowa zapewnia ciepły, naturalny dźwięk, a bass reflex system obejmuje port do zwiększenia wydajności przy niskich zakresach. 

Bezprzewodowe połączenie Bluetooth 5.0 z Qualcomm® aptX™

Bluetooth 5.0 i technologia aptX zapewniają bezprzewodowe połączenie, niepowodujące żadnych strat w jakości dźwięku aż do 10 metrów. Możesz puszczać muzykę bezpośrednio ze swojego smartphona, tabletu czy komputera.

Kultowy design Marshall`a

Klasyczne detale Marshalla, takie jak wielowarstwowa, winylowa powłoka, progi "sól i pieprz" oraz ikoniczne logo ozdabiają wytrzymałą drewnianą obudowę. Na froncie znajduje się mosiężna tabliczka z wygrawerowaną datą 1962 - subtelnym podkreśleniem ponad 50-letniego dziedzictwa. Z dumą zaprezentujesz ten przepiękny głośnik w każdym pomieszczeniu w Twoim domu.

Specyfikacja techniczne:

Wzmacniacze mocy:

- Dwa wzmacniacze 50 Watt klasa D dla subwooferów

- Dwa wzmacniacze 15 Watt klasa D dla głośników wysokotonowych

Rodzaj obudowy: Bass-Reflex

Maksymalne natężenie dźwięku: 110 dB @ 1 m

Zakres częstotliwości: 30 – 20 000 Hz

System stereo

Kontrola i łączność:

Bezprzewodowa łączność: Bluetooth 5.0 z Qualcomm® aptX™

Przewodowa łączność: wejście RCA, wejście 3.5 mm

Zasilanie:

Napięcie wejściowe: 100v - 240v
Częstotliwość: 50-60 Hz

Wymiary:

400 x 310 x 200mm

waga: 8.55 kg

Kolor: czarny


12 inne produkty w tej kategorii: